Přihlásit seTENIS NA MALLORCE

Navštivte tenisový ráj jménem Mallorca.

Mallorca, je právem nazývána královnou Baleárských ostrovů a je vhodná pro všechny milovníky tenisu. Nabízí několik tenisových areálů napříč celým ostrovem a počasí, které dovoluje hrát tenis téměř po celý rok, neboť rtuť teploměru ani v zimních měsících často neklesá pod 15 stupňů.

Ať jste zkušeným hráčem nebo začátečníkem, jistě si přijdete na své.

Ve spolupráci se španělskou cestovní agenturou a místními tenisovými kluby Vám zajistíme pobyt ušitý přímo na míru. Zaměřili jsme se na oblast Capdepera - Cala Ratjada, Canyamel, která nabízí nejvíce tenisových možností na ostrově. Je zde několik tenisových klubů, ve kterých máte možnost si zahrát, nebo se můžete ubytovat přímo v hotelu, jehož součástí jsou tenisové dvorce, případně i další sportoviště. V letovisku Cala Ratjada se také každoročně konají jedny v největších amatérských turnajů, kterých se můžete zúčastnit i vy.

Cala Ratjada je turistické středisko ležící v nejvzdálenější severovýchodní části ostrova Mallorca. Táhne se po obou stranách poloostrova Punta de Capdepera a její pláže omývá azurová voda Středozemního moře. Centrum tvoří historické jádro s místním kostelem a starobylý rybářský přístav s neopakovatelným kouzlem, odkud odplouvají lodě na sousední ostrov Menorca. Je zde spousta restaurací, kaváren, obchůdků. Úzké klikaté uličky kontrastují s novými moderně vybavenými hotely. 

Více informací na tel.čísle: 607 141 968.

© 2009-2023 Tenisový klub Family Tennis Ostrava